Przez żołądek do serca, czyli oryginalny pomysł na prezent dla ukochanego

Prezent na Dzień Chłopaka nie musi, a wręcz nawet nie powinien być oklepany. Zapomnij więc o kolorowych i śmiesznych skarpetkach. Nawet nie próbuj też kupować kolejnego kubka, zwłaszcza jeśli coś podobnego wręczałaś swojemu facetowi rok temu i dwa lata temu. Tym razem zaskocz go podarunkiem zupełnie nietypowym, czyli takim, którego on w żadnym wypadku się nie spodziewa. Zamiast wydawać pieniądze na kolejne bezużyteczne gadżety i drobiazgi, udaj się z zebraną gotówką do… dobrze zaopatrzonego sklepu spożywczego. Przygotuj ukochanemu wyjątkową kolację, która przy okazji stanie się pretekstem do spędzenia czasu wyłącznie we dwójkę.

Kolacja jako pomysł na dzień chłopaka

Taka kolacja to naprawdę wyjątkowy pomysł na spędzenie Dnia Chłopaka. A nie musisz być mistrzynią patelni, by przyrządzić coś smacznego. Jeżeli do tej pory niechętnie spędzałaś czas w kuchni, lepiej nie ryzykuj i nie próbuj przygotowywać skomplikowanego przepisu, którego nigdy wcześniej nie testowałaś, bo najprawdopodobniej przepadniesz i z niespodzianki nic dobrego nie wyjdzie. A istnieją proste dania, które zawsze wychodzą i wszystkim smakują. Jednym z nich jest klasyczne spaghetti. Może być to zarówno spaghetti bolognese, jak i tłustsza carbonara. A jeśli masz jeszcze trochę czasu, możesz wcześniej wypróbować jakiś przepis i zobaczyć, jak ci on wychodzi.

Zobacz również:  Jak pobudzać kreatywność dziecka w domu - pomysły na zabawy i projekty DIY

Dzień Chłopaka jest tak wyjątkową okazją, że wręcz wymaga alkoholowej oprawy. Do makaronów podawanych z sosami idealnie pasuje wino, które – co też może okazać się istotne – jest również świetnym afrodyzjakiem. Po lampce czy dwóch lampkach czerwonego wina na pewno nabierzecie ochoty na więcej. Zanim jednak rozpoczniecie swój płomienny romans, zaserwuj partnerowi jeszcze jakiś pyszny deser. Możesz sama upiec jakieś proste ciasto albo nawet kupić je w dobrej cukierni. Twój chłopak nawet się nie zorientuje, że nie przygotowałaś wypieku samodzielnie.

Najpopularniejsze prezenty na Dzień Chłopaka to po prostu elementy bielizny, koszule, kosmetyki, gry komputerowe i książki. A gdyby tak pójść w zupełnie innym kierunku? Nie musisz wcale kupować takiego prezentu, jaki kupują wszyscy. Możesz być pewna, że twój chłopak ucieszy się dużo bardziej z romantycznej kolacji niżeli z kolejnej pary kolorowych skarpet, które nie mieszczą mu się już w szafie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *