Pomoc społeczna wyd.2 Przepisy z wprowadzeniem Iwona Sierpowska

ISBN:

Published:

Mass Market Paperback

248 pages


Description

Pomoc społeczna wyd.2 Przepisy z wprowadzeniem  by  Iwona Sierpowska

Pomoc społeczna wyd.2 Przepisy z wprowadzeniem by Iwona Sierpowska
| Mass Market Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 248 pages | ISBN: | 8.74 Mb

Stan prawny na 30 czerwca 2008. Publikacja jest zbiorem najważniejszych i najczęściej stosowanych w praktyce aktów prawnych z zakresu pomocy społecznej. Oprócz ustawy o pomocy społecznej w zbiorze zostały umieszczone akty wykonawcze odnoszące się doMoreStan prawny na 30 czerwca 2008.

Publikacja jest zbiorem najważniejszych i najczęściej stosowanych w praktyce aktów prawnych z zakresu pomocy społecznej. Oprócz ustawy o pomocy społecznej w zbiorze zostały umieszczone akty wykonawcze odnoszące się do zadań, świadczeń i organizacji pomocy społecznej. Zbiór źródeł normatywnych poprzedzony jest wprowadzeniem nakreślającym zasady i cele pomocy społecznej, charakteryzującym podział zadań w omawianej dziedzinie między organami administracji publicznej i jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej.

Zwraca się tu również uwagę na procedury stosowane przy przyznawaniu świadczeń oraz na status prawny pracownika socjalnego. Opracowanie przeznaczone jest dla osób zajmujących się zawodowo pomocą społeczną, prawników, pracowników socjalnych, pracowników urzędów administracji publicznej oraz jednostek organizacyjnych pomocy społecznej. Zbiór adresowany jest również do kuratorów sądowych, pracowników jednostek oświaty i służby zdrowia. Jest to drugiewydanie zbioru, zawiera aktualizację źródeł prawa oraz poszerzone wprowadzenie odnoszące się do najnowszych zmian ustawy o pomocy społecznejEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Pomoc społeczna wyd.2 Przepisy z wprowadzeniem":


dziennikifadera.pl

©2009-2015 | DMCA | Contact us