Oktonauci – przenieś się w podwodny świat dzięki Slime Glut

Poszukiwanie idealnego prezentu dla dziecka nie jest wcale takie proste, gdyż wybór zabawek na rynku jest tak ogromny, że wielu rodziców nie wie, co wybrać. Zabawka ma nie tylko cieszyć i sprawiać radość, ale również pełnić funkcje edukacyjne. W dzisiejszych czasach coraz więcej rodziców stawia na nieustanny rozwój swoich pociech już od pierwszych miesięcy jego życia. 

Zabawki oprócz sprawiania przyjemności dzieciom, również powinny rozwijać je manualnie i intelektualnie. Dodatkowo bardzo modne i popularne są zabawki, które przenoszą nasze pociechy do świata bohaterów z ulubionych bajek – takie właśnie są zabawki Oktonauci. W ostatnim czasie popularna stała się bajka o podwodnym świecie, która przedstawia losy dzielnego niedźwiedzia, pingwina oraz kota, zwanych Oktonauci. Grupa przyjaciół ratuje stworzenia mieszkające w morzach i oceanach. Chronią ich naturalne siedliska, a przy tym pokazują jak dbać o środowisko naturalne. Bajka edukacyjna z przesłaniem – uczy szacunku do przyrody. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości masę Slime Glut, która w ostatnim czasie stała się hitem wśród małych oraz starszych dzieci.

Czym właściwie są Slime Glut?

Zabawka Oktonauci Slime Glut (inaczej muł, szlam) to plastyczna, śliska i rozciągliwa masa żelowa, która skradła serca dzieci na całym świecie. Jest dostępna w różnych kolorach, może także być wzbogacona dodatkiem brokatu (co czyni ją jeszcze atrakcyjniejszą). Można ją rozciągać, ugniatać, rzucać nią o ścianę, ściskać i deptać i nic się z nią nie stanie. Można nadawać jej rozmaite kształty. Slime to zabawka idealna dla dzieci w każdym wielu, dla chłopców i dziewczynek. Bardzo niska cena, a tak wiele zalet. Oktonauci zabawki pobudzają u dzieci wyobraźnię, kreatywność, dodatkowo zabawa nimi wycisza, uczy koncentracji i cierpliwości. Oferowany przez nas zestaw zawiera opakowanie z Slime glut oraz uwięzionym w niej stworzeniem – iguaną lub żabą. Zadaniem dziecka jest uwolnienie zwierzęcia z morskiego szlamu. 

Zobacz również:  Magnetyczne klocki, czyli przyjemny rozwój Twojego dziecka

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie internetowym?

  1. Konkurencyjne ceny – aby zdobyć zaufanie klienta, często na naszej stronie internetowej pojawiają się przeróżne oferty specjalne i wyprzedaże.
  2. Szeroki asortyment – każdy wymagający mały klient znajdzie zabawkę odpowiednią dla siebie. Ponadto dostępność dużych ilości – możesz zamawiać, ile sztuk chcesz. 
  3. Dostęp do sklepu internetowego 24 h/dobę 7 dni w tygodniu – zamawiasz, kiedy tylko masz na to czas i ochotę.
  4. Szybka dostawa – bezpieczne i ekspresowe zakupy bez wychodzenia z domu. Nie musisz martwić się, że prezent nie dojdzie na czas. A dodatkowo darmowa dostawa od zamówień za 150 zł, darmowe zwroty i prezenty za 1 grosz.

Dlatego nie zwlekaj i zamawiaj już dziś kreatywne zabawki Oktonauci dla swoich dzieci z najukochańszymi bohaterami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *